Zanurz się w magicznym świecie perfum Grasse-Atelier, niezwykłego miejsca położonego w sercu światowej stolicy perfum – Grasse. Przy ulicy Amiral de Grasse 28, odkryjesz esencję elegancji i wyrafinowania, która jest uosobieniem perfum z prestiżowej kolekcji autorstwa Carole Poinsot.

W tutejszym perfumeryjnym atelier każda butelka skrywa w sobie historię, podróż pełną zmysłowych doznań, inspirowaną marzeniami i emocjami samej twórczyni. Carole Poinsot, pasjonatka sztuki perfumeryjnej, czerpie swoją inspirację z zapachowych skarbów podróży oraz z bogatych terenów Grasse i okolic, słynących z najwyższej jakości składników.

W ścisłej współpracy z doświadczonymi perfumiarzami, każda kompozycja jest starannie tworzona, aby uchwycić esencję elegancji i wyjątkowości. Te unikalne perfumy odzwierciedlają osobisty styl Carole Poinsot, kompozycje zapachowe, które wspaniale opowiadają o elegancji.

Jednak Grasse-Atelier to nie tylko miejsce tworzenia wyśmienitych perfum. Carole Poinsot angażuje się również w projekty zrównoważonego rozwoju, korzystając z ekologicznych i etycznych surowców przy tworzeniu swoich zapachów. Jako ikona społeczności perfumeryjnej Grasse, organizuje warsztaty i wydarzenia, aby dzielić się swoją pasją i promować lokalną kulturę perfumeryjną.

Czy jesteś miłośnikiem unikalnych doznań zapachowych czy po prostu ciekawy odkrycia perfumowanej duszy Grasse, nie przegap okazji odwiedzenia Grasse-Atelier. Zagłęb się w świat, gdzie zapachy opowiadają historie, a każdy aromat wzbudza emocje. Przyjdź i odkryj Grasse, przyjdź i odkryj sztukę perfumeryjną z Grasse-Atelier.