Grasse-Atelier: Fine Fragrance Studio v historickém centru Grasse

Grasse-Atelier se nachází v historickém centru města Grasse a je nutností pro všechny, kteří se zajímají o umění výroby fine fragrance. Jako nadšenec do parfémů nebo jen někdo, kdo hledá jedinečný zážitek, budete milovat možnost objevovat svět parfumerie a objevovat tvorby Carole Poinsot, talentované parfumérky a tvůrkyně výjimečných vůní.

Láska Carole Poinsot k vůním je patrná v její vášni tvořit vůně, které zachycují esenci města Grasse, které je známé svou bohatou historií výroby parfémů. S odhodláním používat pouze nejlepší suroviny, vyrábí vůně, které jsou sofistikované a krásné.

V Grasse-Atelier mají návštěvníci možnost hlouběji proniknout do historie a tradic parfumerie, od získání zkušeností s výrobou vůně od začátku až do konce až po objevování světa parfémových složek. Ať už jste zkušeným znalcem parfémů nebo jen zvědavým, Grasse-Atelier je nutností, která zanechá trvalý dojem.

Takže, pokud jste v Grasse " 18 rue Amiral de Grasse" a hledáte nezapomenutelný zážitek s vůněmi, určitě navštivte Grasse-Atelier a objevte umění Carole Poinsot. Nebudete litovat!

Carole POINSOT