אתר "Grasse-Atelier" והתמכרו לעולמם המרהיב של ניחוחות הפרפומריה הייחודיים של "קרול פואנסו". כמנהיגה בעולם הפרפומריה הייחודית, "קרול פואנסו" מייצגת את האיכות והאותנטיות של אמנות הניחוחות בגראס. המייסדת של "Grasse-Atelier" הצליחה לשדרג את המורשת הריחנית של האזור האגדי הזה וליצור ניחוחות עם עדינות ואלגנטיות ללא תחרות.

כל ניחוח שמיוצר ב-Grasse-Atelier הוא ביטוי של אהבה לטבע ולאמנות הצרפתית. "קרול פואנסו" מתחייבת להשתמש רק במרכיבים מקוריים טבעיים, מבטיחה חווית ריח טהורה וכבוד לסביבה. המחוון הזה לקיימות מתבטא גם באריזות המותאמות למחזור, שמיועדות להיברר באופן מלא.

"קרול פואנסו" לא סתם יוצרת ניחוחות; היא מספרת סיפורים דרך כל רכיב, מביאה את האהבה לניחוחות לכל אדם. הסטודיו שלה בגראס הוא מקדש שבו המסורת פוגשת חדשנות, ובו כל בקבוק הוא פרי לימוד עבודת יד מדויקת ותשוקה לניחוחות נדירים.

כשגיבורת האותנטיות והאיכות הצרפתית, "קרול פואנסו" וה-Grasse-Atelier שלה מייצגים את התחדשות הפרפומריה האיכותית. בזכות יצירותיה, "קרול" ממשיכה להאיר את המורשת של גראס, מקנה כבוד למסורת עתיקה ומביאה נשימת חיים חדשה ופריבלגיות חדשות לכל ניחוח.